Wstęp, czyli wszystko co powinniście wiedzieć.
Na tym blogu będę opowiadać wam o czterech niezwykłych przyjaciółkach: Rose, Naomi, Charlie i Vanessie. Mieszkają razem, przez ich bujne perypetie życiowe. Nie będzie to blog przesłodzony, ale pojawi się tu dużo wątków miłosnych. Prawdą jest to, że w dużej mierze pomysł czerpałam z filmu "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów", jednak nie pojawią się tu dżinsy, czy inne magiczne ubrania :). Jeżeli chodzi o pisanie blogów, jestem nowicjuszką, ale mam nadzieje, że będziecie dla mnie wyrozumiali. Rozdziały będą dodawane w środę i niedzielę, dwa razy w tygodniu. To chyba wszystko, jeżeli macie jakieś pytania to bardzo proszę :-).Bohaterowie.
1. Rosa Harris. Ta dziewczyna ma dziewiętnaście lat i mieszka w Londynie. Ma duże ambicje, planuje studia prawnicze. Jest typową, grzeczną dziewczynką. Miła, sympatyczna i słodka- oto ona. Pochodzi z Irlandii, a do światowej metropolii sprowadziła ją śmierć rodziców w wypadku samochodowym. Rosalie ma niezwykle wrażliwe usposobienie, a śmierć najbliższych była dla niej wstrząsem. Chciała zapomnieć absolutnie o wszystkim, co jest z tym związane.2. Naomi Hill. Śliczna brunetka, która marzy o pracy modelki. W tym celu jest bardzo konsekwentna, to znaczy, że pilnuję diety, ćwiczy itp. Ma już za sobą parę sukcesów. Dziewiętnastolatka w przedszkolnym wieku została porzucona przez swoją matkę, która zostawiła ją pod opieką dziadków. Zamieszkuje ze swoimi przyjaciółkami. Kocha wszelkie sporty. Jej pasją i hobby jest pływactwo. Jest samodzielna i stara się być niezależna.
3.Charlotte Rivers. Niezwykle seksowna, a zarazem urokliwa dziewczyna. Mężczyznę potrafi owinąć sobie wokół palca. Zazwyczaj ubiera się bardzo wyzywająco. Ma ostry charakter. Jest dwudziestolatką, obecnie dorabia jako kelnerka. Wraz z swoimi przyjaciółkami mieszka w dużym, położonym w sercu Londynu, pięknym domu. Nie przejmuje się opinią innych, z wyjątkiem najbliższych. Jej rodzina mieszka u Nowym Jorku, spełnia się zawodowo. Utrzymują słaby kontakt.
4. Vanessa Smith. Najmłodsza z dziewczyn, ma osiemnaście lat. Wychowywała się w Edynburgu. Jako jedyna ma całkiem niezły kontakt z rodzicami. Tylko że to nie są jej prawdziwi rodzice. Nessa została ''przygarnięta'' z domu dziecka. Dokładnie nie wiadomo kim są, ani gdzie mieszkają jej biologiczny rodzice. Jest spontaniczna, zabawna, typowa imprezowiczka, taka wyluzowana dziewczyna. Chciałaby pracować jako stylistka w wielkiej firmie modowej. Jest hobby jest robienie zdjęć, głownie krajobrazów.
5.Lily Jackson. Jak w każdym prawdziwym blogu występuje czarny charakter. I tu również! Lily to chytra, przebiegła dziewczyna, która nie hamuje się ze swoją śmiałością. Jej ojciec jest bardzo bogaty,ma duże wpływy w szkole, przez co Lily czuję się bezkarna. Ma wiele twarzy, Jeżeli trzeba, może udać słodką księżniczkę. Uwielbia być w centrum uwagi. W szkole mało kto umie się jej przeciwstawić. Ma dwie przyjaciółki : Bonnie i Kate. One również mają takie mniemanie o sobie tak ich ''dowódczyni''.
Lily:
Bonnie:
Kate:
6.Bella Stewart. Jest to tajemnicza dziewczyna, która wzbudza uwagę czterech przyjaciółek, głównie Naomi. Bella wpadła w złe towarzystwo, co przekreśla jej życie. Naomi oferuję jej pomoc.
7. Harry Styles. Niezwykle utalentowany chłopak, świetnie śpiewa. Jest łamaczem serc, lecz ma duży szacunek do kobiet. To zabrzmi dziwnie, lecz jest bardzo romantyczny. Ma 19 lat. W przyszłości chciałby grać w zespole, narazie zajmuję się karierą solową. Potajemnie bardzo podoba mu się Charlotte, ponieważ jak mówi przysłowie '' Przeciwieństwa się przeciągają''.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8pneuDED2dgaKiCIxzpRO7r_r6mnGoQY8sy_fVJbW18ngw3gVAetcQ_MLqlOhJa5ZrSf7wQBOnTe9BoGMS95CTWk0E1xWkTvZCB2tINh-dsYmR9I7L5HEWIP_c6_h8-A1oVObdIKqP-ut/s1600/Harry-Styles-GIF-10.gif
8. Niall Horan. Typ bogatego przystojniaka. Nie jest jednak zarozumiały, tylko zabawny i uroczy. ''Leci'' na niego każda dziewczyna w szkole, jednak on mówi, że woli czekać na tą jedyną. W czasem spodoba mu się Naomi, a przyjazń zamieni się w głębokie uczucie. Nie pracuje, ale chciałby iść na studia. Jego marzeniem jest zakochać się i żyć długo i szczęśliwie. Uwielbia poranne bieganie.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9v3l131Hy1qigoj2o1_500.gif
9. Tom William. Spokojny, nieśmiały chłopak. Kocha grę na gitarze. Jest niezwykle uczciwy i lojalny. Mieszka z mama, do Londynu przeprowadził się kilka lat temu. Ma tylko jednego przyjaciela,nie jest zbyt lubiany, ale w środku jest świetnym chłopakiem. Właśnie to podoba się Rosalie, którą się w nim zakochuje.
http://31.media.tumblr.com/tumblr_ly2at7hwiu1qh9icuo1_r1_500.gif
10. Jack Walker. Występuje w szkolnej drużynie siatkarskiej. Lubi sport. Bardzo lubi Vanesse, która odwzajemnie to uczucie. Nie jest bogaty, lecz szkole jest znany i przez wszystkich lubiany. Jego urok sprawia, że nie można mu się odprzeć. Jest inteligentny, nie za bardzo lubi imprezować.
http://25.media.tumblr.com/4f6a6543780b6ea0aafd98f26b999532/tumblr_mwtjbvbM5D1t308flo1_500.gif
11.Holly Miller. Ta postać pojawi się niespodziewanie i trochę namiesza. :)
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2lzzozN6N1ru0e3mo1_500.gif
Narazie to tyle :). Rozdziały będę dodawać w środę i niedzielę, ale w związku ze świętami, pierwszy rozdział pojawi się za tydzień. Chciałabym poznać waszą opinię na temat postaci. Komentujcie, proszę








Zapowiada się na prawdę super. Tylko szkoda, że troszkę zepsułaś "niespodziankę", mianowicie chodzi mi o to, jak napisałaś kto kiedy przyjdzie i co będzie robić. Myślę, że lepiej by się czytała z tym dreszczykiem emocji i niepewności. Osobiście sama przyjmuję zawsze taktykę "poznaj bohatera z każdym nowym rozdziałem". Tutaj troszkę mi tego brakuje, ponieważ znam już wszystkich i nie wiem co mogę się jeszcze o nich dowiedzieć. Ale no nic, liczę, że to w opowiadaniu moje uwagi całkiem stracą na wartości,a Ty dodasz napięcie ^-^ Dużo weny Ci życzę, i czekam na rozdzialik :)
OdpowiedzUsuńps. Mogłabyś usunąć weryfikacje obrazkową do komentarzy? Może to niektórych denerwować :P
Oczywiście będzie dużo takich postaci, ''niespodzianek'' :)
UsuńNo okej, to ja może zacznę od tego, że opiszę każdą postać.
OdpowiedzUsuńRosa Harris - Świetnie dobrałaś jej wygląd do charakteru. Pasuje mi jako grzeczna dziewczynka. Nie wiem jak się nazywa dziewczyna grającą Rosę, ale jest naprawdę piękna. Nie wiem dlaczego, ale to na razie moja ulubiona postać, chociaż jeszcze nic nie zaczęłaś pisać :o
Naomi Hill - Cóż mogę o niej powiedzieć? Lucy Hale idealnie pasuje do tej roli. Uwielbiam tą aktorkę i piosenkarkę, więc już zyskałaś moją sympatię, haha :D
Charlotte Rivers - Nie wiem dlaczego, ale oczekiwałam tutaj jakiejś długonogiej blondynki. Może dlatego, że w "Stowarzyszeniu Wędrujących Jeansów" Blake Lively spisała się świetnie w tej roli? Bardziej pasowałaby mi tutaj Cailin Russo, bądź Claire Holt, ale nie jest źle :)
Vanessa Smith - Barbara Palvin jest niezwykle piękna i świetnie ją tutaj dopasowałaś. Wygląda na tą najmłodszą.
Dobra, nie chcę mi się tak każdego opisywać :P Dodam tylko, że Megan Fox jako Lily to świetny wybór i dołączenie do tego opowiadania chłopaków z 1D to najlepsze co mogło spotkać to opowiadanie. Szkoda, że jest tylko Harry i Niall. Liczyłam na Louisa, haha :c Ogólnie zapowiada się nieźle. Zmieniłabym tylko wygląd bloga. Tak to jest okej :D Pozdrawiam, Weronika z you-and-me-equals-we.blogspot.com
rosalie to sasha pieterse
OdpowiedzUsuń